«Сіксерс» перемагають «Нетс» і йдуть вперед, «Санс» на межі, а «Лейкерс» розбивають «Гріззлі».

Сіксерс вийшли в наступний раунд плей-офф, перемігши Нетс з рахунком 96-88

У Майамі команда Майамі Хіт, яка посіяна під восьмим номером, випередила з рахунком 2-1 серії над першим посівом Сходу Мілуокі

НЬЮ-ЙОРК: "Філадельфія 76ерс" подолала відсутність Джоела Ембіда, щоб вибити "Бруклін" з плей-офф НБА в суботу, коли "Фінікс Санз" зайняли місце у другому раунді, а "Лос-Анджелес Лейкерс" зробили заяву проти "Мемфіса".

«Сіксерс» вийшли до наступного раунду плей-офф, здобувши домінуючу перемогу над «Нетс» з рахунком 96-88, яка завершила свій тріумф з рахунком 4-0 у найкращій серії з семи.

На початку третьої чверті «Філадельфія» відставала на 11 очок, але змінила конкуренцію завдяки серії 18-4 і вийшла в лідери, перш ніж завершити перемогу, піднявшись у четвертій чверті.

Перемога «Сіксерс» була ще більш вражаючою, враховуючи відсутність кандидата на звання найціннішого гравця Ембіда, який отримав розтягнення правого коліна під час третьої перемоги у четвер зі рахунком 102-97.

Пол Рід втрутився, щоб заповнити порожнечу та завершив з 10 очками та 15 підбираннями.

Тобіас Гарріс став лідером у складі «Філадельфії» з 25 очками та 12 підбираннями, а Де’Ентоні Мелтон вийшов із лавки запасних, набравши 15 очок і вигравши в четвертій чверті.

Гарріс сказав, що «Сіксерс» були налаштовані використати відсутність Ембіда як мотивацію.

«Він MVP. І коли ми почули, що він не грає, я вважаю, що це була можливість для всіх інших по-справжньому активізуватися і зрозуміти, що ми повинні здобути перемогу без великого хлопця», — сказав Харріс телекомпанії TNT.

На Заході Леброн Джеймс, Ентоні Девіс та решта Лейкерс дозволили своїй грі відповісти на сміття форварда «Гріззлі» Діллона Брукса, вибухнувши з воріт на шляху до рекордної переваги в плей-офф 35-9 у першій чверті.

У другій чверті вони вели в рахунку аж на 29 і здобули перемогу зі 111-101.

Девіс повернувся після жахливого результату у другій грі Лейкерс, набравши 31 очко та зробивши 17 підбирань.

Він також зробив два перехоплення та три блок-шоти, а Джеймс додав 25 очок, дев'ять підбирань і п'ять передач.

Брукс, який після другої гри знущався над лідером НБА за всіх результативних бомбардирів Джеймсом, називаючи його «старим», кажучи, що він із задоволенням «тикає ведмедів», дозволив своїй неприязні стати надто фізичним, і його викинули на початку третьої чверті після удару Джеймса в пах.

Брукс, якого освистували кожного разу, коли він торкався м'яча, завершив вечір із сімома очками. Навіть приголомшливий 45-очковий показ зіркового захисника Джа Моранта, який повернувся в дію після того, як пропустив гру 2 через травму правої руки, не зміг врятувати Гріззлі.

«Я думаю, що ми просто вийшли і задали тон», — сказав Девіс. «Ми просто хочемо подбати про нашу домашню підлогу. Ми не ліземо туди-сюди. Ми дозволяємо нашій грі говорити за себе».

У першій грі подвійного матчу в Лос-Анджелесі Кевін Дюрант набрав 31 очко, зробив 11 підбирань і шість передач, допомогвши «Фініксу» перемогти «Кліпперс» з рахунком 112-100 і повести в серії 3-1.

Девін Букер набрав 30 очок, а ветеран Кріс Пол додав 19 у останній серії очок, коли «Фінікс» здобув другу поспіль перемогу в Лос-Анджелесі.

"Я в хорошому місці, і мені подобається грати в м'яч", - сказав Дюрант. «Цього сезону я відбувся кілька місяців, і я просто щасливий, що я тут, де м’яч».

"Санзам" потрібна ще одна перемога, щоб отримати місце в півфіналі Західної конференції, а п'ята гра відбудеться у вівторок для "Фінікса".

Надії «Кліпперс» завершити серію були підірвані відсутністю Каві Леонарда, який приєднався до Пола Джорджа в списку травмованих.

Рассел Вестбрук продемонстрував одну зі своїх найкращих вистав за «Кліпперс», набравши 37 очок.

У Маямі команда «Маямі Хіт», яка посіяна під восьмим номером, здобула перевагу в серії з рахунком 2-1 над «Мілуокі», скориставшись повною мірою відсутністю претендента на MVP «Бакс» Янніса Адетокумбо в перемозі 121-99.

Джиммі Батлер набрав 30 очок під час кидків 12 із 19 за Хіт, перш ніж піти наприкінці третьої чверті після важкого падіння. Після відвідування роздягальні він повернувся на лаву запасних, але в грі, в якій Майамі вів з двозначним рахунком, більшу частину шляху він не повертався на паркет.

Дункан Робінсон набрав 20 очок, а його колега з резерву Кайл Лоурі додав 15, а лава запасних Хіт набрала 59 очок.

Тренер «Бакс» Майк Буденхольцер сказав, що команда продовжуватиме «спостерігати» за Адетокумбо, який отримав контузію спини в першій грі, пропустив гру 2 і пізно подряпався в суботу.