Шість з найкращих для Манчестер Сіті як Арсенал, Шпори круїз

ЛОНДОН: "Манчестер Сіті" відкрив шість очок на вершині Прем'єр-ліги, перемігши в першому таймі "Лестера" у захоплюючій перемозі з рахунком 6-3, оскільки "Арсенал" і "Тоттенхем" також були комфортними переможцями в неділю. Три із дев'яти запланованих матчів Boxing Day були перенесені через спалахи коронавірусу, оскільки Британія бореться з рекордною кількістю випадків, спричинених штамом вірусу Omicron. Раніше цього тижня клуби Прем'єр-ліги відкинули варіант тимчасової зупинки сезону, щоб дозволити вимикати інфекцію. І зупинка сезону може бути єдиним способом уповільнити рух «Сіті» до четвертого титулу за п’ять сезонів, оскільки підопічні Пепа Гвардіоли виграли дев’ять ігор у лізі поспіль. «Лестер» забив чотири голи за 25 хвилин. Кевін Де Брюйне забив ворота, перш ніж Ріяд Марез забив у ворота свого колишнього клубу з пенальті. Ілкай Гюндоган завершив блискучий хід команди Сіті, зробивши рахунок 3-0, перш ніж Рахім Стерлінг виграв і реалізував другий пенальті чемпіонів.

«Лестер» є однією з команд, які останніми тижнями були знищені інфекціями та травмами Covid, але завдяки Джеймсу Меддісону вони дали хвилюючу відсіч у другому таймі. Півзахисник відбив гол перед перервою, яку завершив Адемола Лукман. Келечі Іхеаначо зробив рахунок 4-3, коли з близької відстані потрапив додому після того, як Едерсон зміг лише перевернути удар Меддісона у штангу. Але «Сіті» швидко відновив певний порядок, коли Емерік Лапорт забив з кутового, а Стерлінг завершив рахунок з близької відстані.

П’ятизірковий «Арсенал»: «Арсенал» зміцнив свою позицію на четвертому місці, перемігши з рахунком 5:0 над «Норвічем», що веде до кінця. Голи Букайо Саки та Кірана Тірні підтвердили результат перед перервою. Сака додав секунду до пенальті Олександра Лаказетта, а заміна Еміль Сміт Роу завершив п’яту поспіль перемогу підопічних Мікеля Артети. «Шпори» піднялися на п'яте місце, відставши на шість очок від своїх суперників у північному Лондоні, але з трьома іграми в запасі після того, як послабилися після виснаженого «Крістал Пелас». Прем'єр-ліга відхилила прохання Паласу про перенесення гри, незважаючи на спалах коронавірусу, який залишив їх без тренера Патріка Вієйри. «Орли» все ще змогли показати сильну сторону, яка мала лише одну зміну в порівнянні з їхньою попередньою поїздкою. Однак оновлений «шпор» під керівництвом Антоніо Конте ніколи не озирнувся, забив двічі за дві хвилини лише після півгодини. Гаррі Кейн забив лише свій третій гол у Прем'єр-лізі в сезоні, перш ніж Лукас Моура забив головою.

Завдання Паласу стало ще складнішим, коли Вільфрід Заха був безглуздо вилучений з поля за дві помилки, які підлягають попередженню перед перервою. Сон Хен Мін додав третій через 16 хвилин від часу. Заявка Вест Хема на те, щоб увійти в четвірку кращих, швидко розвалюється, оскільки вони вдома програли Саутгемптону з рахунком 3-2. «Святі» тричі вели через Мохамеда Еліонуссі, Джеймса Ворд-Проуза та Яна Беднарека та віддалилися на дев’ять очок від трійки останніх. «Челсі» вкрай необхідно припинити погану серію з однією перемогою в чотирьох іграх чемпіонату, коли вони відвідають Астон Віллу, яка залишиться без тренера Стівена Джеррарда через позитивний тест на Covid. Зараз "сині" відстають від "Сіті" на дев'ять очок і лише на три відстають від "Арсеналу". Наступний матч Вілли проти Лідса, запланований на 28 грудня, також був перерваний у неділю, оскільки загальна кількість ігор Прем’єр-ліги, перенесених за останні два тижні, становить 14.

Поки що немає обмежень щодо розміру натовпу на матчах в Англії, хоча вболівальники мають надати докази вакцинації або негативний тест, зроблений за попередні 48 годин. Від сьогодні спорт в Уельсі буде закритий, а в Шотландії через обмеження на 500 публічних заходів на відкритому повітрі клуби шотландської Прем’єр-ліги перенесли зимові перерви на тиждень після недільних матчів.