Томас Тухель стурбований тим, що «Челсі» змушений кинути гравців у дію після одужання від COVID-19

Менеджер «Челсі» Томас Тухель заявив, що він був змушений дати деяким гравцям більше хвилин, ніж слід було б проти «Астон Вілли» в неділю, і Ромелу Лукаку, і Каллум Хадсон-Одоі повернулися до гри після того, як пропустили останні три ігри через COVID-19.

«Челсі» здобув перемогу на «Віллі» з рахунком 3:1, Лукаку вийшов у перерві, а Хадсон-Одоі відіграв усі 90 хвилин.

"Це не так просто, коли у вас довга травма, з таким тілом, як (Лукаку), і ви заразилися COVID-19", - сказав Тухель журналістам.

"Коли ви читаєте протокол матчу і читаєте імена, ви можете подумати, що так, всі є, 18 хлопців, і це найкращий склад. Але якщо ви подивитеся на деталі, ви побачите, що ми боремося і йдемо на величезний ризик.

«Каллум (Гудсон-Одой) був змушений грати через 90 хвилин після COVID-19 через травми під час матчу, і це так».

Хоча Тухель задоволений трьома очками, він був стурбований гравцями, яких він повинен повернути в дію протягом напруженого періоду відпусток.

"Це велика реакція і перемога. У той же час я завжди стурбований останніми тижнями, я стурбований здоров'ям і безпекою гравців", - сказав Тухель.

"Це досить складно. Це не закінчилося тільки тому, що імена знову в командному аркуші. На даний момент ситуація дуже складна".

Челсі, який посідає третє місце, зустрінеться з Брайтон енд Хоув Альбіон у середу, а потім зіграє з Ліверпулем 2 січня.