Тоттенхем нічия проти 10 гравців Саутгемптона, Конте забиває рекорд на виїзді з Брентфордом, Манчестер Сіті насторожено ставиться до Лестер Лоз Ліверпуль, який втрачає багато шансів

Лондон, - Тоттенхем Хотспур повинен задовольнитися очко з 20-го туру Прем'єр-ліги після нічиї 1-1 з Саутгемптоном, якому довелося відіграти половину гри лише з десятьма гравцями на Сент-Лізі. Марії, вівторок (28.12.2021) вечір. Однак нічиї було достатньо, щоб Антоніо Конте став першим тренером «Тоттенхема», який пропустив свої перші сім матчів чемпіонату без поразок.

«Тоттенхем» відстав від голу капітана «Саутгемптона» Джеймса Уорда-Проуса, а потім повернувся з пенальті Гаррі Кейна після другої жовтої картки Мохаммеда Салісу.

Підопічні Конте щонайменше двічі знову забивали у ворота Саутгемптона, але обидва рази їхні голи були відхилені рефері та VAR.

Нічия змусила Тоттенхем, який має 30 очок, опуститися на шосте місце в турнірній таблиці та обігнати Вест Хем Юнайтед (31), який переміг в іншому матчі.

Тим часом "Саутгемптон" піднявся на одне місце, на 13-е місце, набравши 20 очок, повідомляє офіційний сайт Прем'єр-ліги.

Господарі вдало розпочали і кілька разів погрожували, коли Кайл Волкер-Пітерс небезпечно стріляв в оборону Тоттенхема.

На 15-й хвилині Бен Девіс забив м'яч у ворота проти Саутгемптона, але лайнсмен підняв прапорець офсайду, коли захисник Тоттенхема спробував зустріти штрафний удар Сон Хен Мін.

"Саутгемптон" вийшов вперед на 25-й хвилині, коли вкидання Салісу створило хаос у штрафній "Тоттенхема", а Уорд-Проуз жорстоко забив м'яч у ворота гостей.

Зусилля Тоттенхема відповісти отримали яскраве значення, коли Салісу забив Салісу в забороненій коробці, що відразу ж привітав рефері Ентоні Тейлор, вказавши на це місце і давши захиснику Саутгемптона другу жовту картку.

Кат Кейн обдурив голкіпера Фрейзера Форстера, щоб зрівняти рахунок на 41-й хвилині, продовживши тенденцію проти Саутгемптона, забив 11-й гол у 12 зустрічах.

Рахунок 1-1 тривав до перерви, і «Тоттенхем» намагався скористатися нерівною ситуацією, щоб змінити положення.

Кейн святкував вісім хвилин у другому таймі після того, як відбив довгий м’яч Гаррі Вінкса, але гол був виключений після того, як Ентоні Тейлор був відбитий VAR.

«Тоттенхем» продовжував тиснути, і на 67-й хвилині м’яч знову втиснувся у ворота Саутгемптона, оскільки Форстер не зміг вловити його ідеально, передбачивши навіс. Але гол Тоттенхема знову було анульовано, оскільки Форстер був визнаний порушеним Меттом Доерті.

Тоттенхем продовжував атаку за атакою, але Форстер зробив щонайменше три хороші сейви від Брайана Гіла та Лукаса Моури.

На противагу цьому, у «Саутгемптона» був шанс створити сюрприз на другій хвилині компенсованого часу в контратаці, яка завершилася ударом Армандо Бройи, але м’яч влучив у Девінсона Санчеса і в підсумку перелетів через поперечину.

Нічия 1-1 тривала до розгону, що змусило "Саутгемптон" продовжити поганий рекорд, коли він жодного разу не перемагав у заключному матчі року за останні 11 років.

«Тоттенхем» поїде на Вікарідж Роуд, щоб зустрітися з «Вотфордом» у суботу (01.01.2022 р.), тоді як «Саутгемптон» прийматиме «Ньюкасл Юнайтед» на стадіоні «Сент-Джерсі». Мері через день.