ISL 2021-22: Хайдарабад ФК розгромив Одішу з рахунком 6-1 і посів друге місце

У вівторок на стадіоні «Атлетик» у Бамболімі, штат Гоа, ФК «Хайдарабад» переміг ФК «Одіша» з рахунком 6:1 у Суперлізі Hero Indian. Нападник ФК Хайдарабад Бартоломью Огбече забив гол на 39-й та 60-й хвилині. Еду Гарсія (54-е), Хав'єр Сіверіо (72-е) та Жоао Віктор (86 P) також увійшли в протокол у ворота Хайдарабаду у приголомшливому матчі другого тайму.

За Одішу Хуанан забив автогол на 16-й хвилині, зробивши рахунок 1-1, але після цього до останнього свистка рух був одностороннім. Результат означає, що Хайдарабад залишається другим у турнірній таблиці з 15 очками у восьми іграх, тоді як Одіша займає сьоме місце в таблиці, маючи 10 очок у восьми матчах. Огбече зараз є найкращим бомбардиром, на його рахунку вісім голів.

Гра почалася насичено подіями, так як Хайдарабад вийшов вперед на дев’ятій хвилині. Еду Гарсія чудово забив зі штрафного на ближній штанзі, а Жоао Віктор пробив його, коли м'яч відбив Ектора Родаса та увійшов у поле.

Радість Хайдарабада була недовгою, оскільки Одіша зрівняв рахунок. Це було майже повторення відкриття Хайдарабада, коли Хав'єр Ернандес штрафний удар відірвався від безлічі тіл у штрафній і згорнувся від грудей Хуанана.

Незабаром після голу Одіша отримав золоту нагоду вийти вперед, але Джонатас Крістіан збив свої лінії з близької відстані після того, як Нандхакумар Секар відбив чудовий навіс, який пройшов повз кидаючого Чінгленсана Сінгха.

Одіша розгорнув гарячу парою позолочених моментів, перш ніж Огбече зробив рахунок 2-1, ударивши головою після навісу Еду Гарсії.

У перерві «Хайдарабад» повів з рахунком 2-1, але у другому таймі вони блискучою грою збили Одішу з ніг. Еду Ґарсія розпочав натиск з буцімистського бігу, перемігши захисника та вистріливши у правий нижній кут.

На 68-й хвилині Огбече замінив Хав'єра Сіверіо, який через хвилину вийшов у ворота, заправивши м'яч Хуанана у сітку. Сіверіо виграв пенальті за п'ять хвилин до основного часу після того, як Гаурав Бора забив його в штрафну. Жоао Віктор підійшов і пробив повз воротаря.