«Челсі» переміг «Шпори» у півфіналі Кубка Англії з рахунком 2:0

«Челсі» взяв під контроль півфінал Кубка ліги проти «Тоттенхем Хотспур», обігравши своїх лондонських суперників з рахунком 2:0 у першому матчі в середу завдяки ранньому удару Кая Хаверца та автоголу захисника «Шпор» Бена Девіса.

"Блюз", у яких було достатньо шансів для безсумнівної нічиї, переповнили гостей з самого початку, коли вони намагалися забронювати місце у своєму третьому фіналі під керівництвом тренера Томаса Тухеля, який ще не відзначив свою першу річницю на "Стемфорд Брідж".

Після плутанини в захисті «шпор» на п’ятій хвилині Хаверц завдав кутового удару по воротах, перш ніж він потрапив у ногу Девінсону Санчесу. Через півгодини господарі, що домінували, забили свій другий гол, хоча і з часткою удачі, коли Джафет Танганга забив головою штрафний удар Хакіма Зієха, але м’яч відскочив у сітку «шпор» від плеча Девіса.

Перемога, хоча й не така блискуча, як могла б бути, зруйнувала надії «Шпор» під керівництвом колишнього тренера «Челсі» Антоніо Конте виграти перший трофей з моменту підняття кубка ліги у 2008 році. За цей час «Челсі» виграв 12 великих трофеїв, у тому числі три титули Прем'єр-ліги та два титули Ліги чемпіонів. Тухель повернув у команду рекордний контракт із Ромелу Лукаку, пропустивши його в неділю в нічию 2:2 з Ліверпулем у покарання за те, що бельгієць сказав в інтерв'ю, що він незадоволений своєю роллю на Стемфорд Брідж.

Лукаку завдав удару головою в першому таймі, створив чудовий шанс для Зієша після перерви, яку марокканець змарнував і завдав удару в компенсований час прямо в Уго Льоріса. «Челсі» також привітав Тімо Вернера після періоду з COVID-19. Перейшовши на заміну Хаверца в перерві, німецький форвард пробив ледь мимо, а потім не зміг забити Льоріса.

«Шпори» створили кілька моментів у другому таймі, але єдиний, який справді занепокоїв «Челсі», стався лише на 90-й хвилині, коли Браян Гіл, виходячи з воріт, відбив м’яча на заміну Джовані Ло Сельсо, удар якого відбив Кепа Аррізабалага.

Антоніо Рюдігер із Челсі, угорі, стрибає за м'ячем із Тоттенхемом Джафетом Тангангою, праворуч, під час першого півфінального матчу Кубка англійської ліги між Челсі та Тоттенхем Хотспур на стадіоні Стемфорд Брідж у Лондоні, середа, 5 січня 2022 року. (AP Photo /Кірсті Вігглсворт)