Барис прибув на матч КХЛ за 2,5 години до початку та здобув перемогу

ХК "Барис" здобув гостьову перемогу над магнітогірським "Металургом" у рамках регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги (КХЛ), повідомляє кореспондент bbabo.net.

Через погані погодні умови казахстанська команда змогла прилетіти на матч лише за 2,5 години до початку, але, незважаючи на труднощі, виграла в овертаймі з рахунком 4:3.

Місце у воротах зайняв Андрій Шутов, для якого ця гра стала дебютною у КХЛ.

Хокеїсти "Бариса" забили швидкий гол. Вже на восьмій хвилині відзначився Аліхан Асетов, якому асистували Лінден Вей та Джо Морроу. Але на 13-й хвилині Микита Коростелев зрівняв.

У середині другого періоду казахстанський клуб знову вийшов уперед. Цього разу з передачі Кетіса Вовка та Микити Михайліса відзначився Якоб Лілля. На 36-му Бренден Лайпсік знову повернув нічию на табло. Але вже на 37-й Антон Сагадєєв реалізував точний пас від Самату Даніяра та Томаша Юрчо.

Утримати перевагу до кінця основного часу хокеїсти "Барису" не змогли. На 48-й хвилині Вей заробив вилучення, яким скористався Лінус Хультстрем, зробивши 3:3. Гра перейшла до овертайму, де Вей виправив свою помилку, закинувши переможну шайбу.

Тепер "Барис" чекає проbbabo.net ще п'ять матчів на виїзді. Клуб розташовується на восьмому місці Східної конференції, набравши 48 очок у 47 зустрічах.