Зірка UNM рано виходить з гри, не повертається

АЛЬБУКЕРК, Нью-Мексико  – Схоже, що це була чудова ніч для Лобо. «Лобос» перемогли суперника в штаті Нью-Мексико з рахунком 77-58. Проте, це була гірка ніч як «найкращий гравець у команді», за словами головного тренера Майка Бредбері, залишився через травму.

Латора Дафф вийшов з гри у другій чверті після того, як отримав удар в обличчя. Охоронець до дій не повернувся. Дафф приєдналася до своїх товаришів по команді в другому таймі і тримала на носі пакет з льодом.

Протягом трохи більше ніж 15 хвилин гри Дафф домінував у захисниках Еггі, набравши 17 очок при 6-10 кидках, у тому числі 5-7 з-за дуги. Вступаючи в п’ятничну гру, старший з Алабами очолив команду за кількістю хвилин і передач і був третім за результатами.

Головний тренер Майк Бредбері не уточнив причину травми, але сказав, що Дафф буде робити рентген у п'ятницю ввечері або в суботу. Lobos and Aggies повертаються до нього в неділю в Лас-Крусес о 14:00.