Общество Новини

Рамс спечели Супербоул след завръщане в 4-та четвърт срещу Бенгалс

Лос Анджелис Рамс организираха завръщане през четвъртата четвърт, за да спечелят Super Bowl LVI, побеждавайки Синсинати Бенгалс с 23-20 на домашна трева на SoFi Stadium в Калифорния в понеделник (време на Тайланд). Най-лошият отбор на NFL преди две години, Бенгалс бяха искат да спечелят първата си Супербоул, след като взеха куотърбека Джо Бъроу за първи избор.

Междувременно Рамс представиха пълен със звезди списък, включително ветеран куотърбек Матю Стафорд, който се присъедини към Рамс този сезон след 12 години с Детройт Лайънс.

Овните откриха резултата през първата четвърт с тъчдаун от 17 ярда от новия раут ресивър Одел Бекъм-младши.

Нападателят на Бенгалс Евън Макферсън удари гол от 29 ярда, за да намали резултата до 7-3.

Овните оказаха натиск през втората четвърт и бяха възнаградени с тъчдаун от 11 ярда от купър Купър, което показа защо той беше обявен за офанзивен играч на годината в NFL.

Те обаче не успяха да реализират допълнителните две точки.