Sport Wiadomości

Koszykówka kobiet Lobo stanęła do walki, ale spadła do krajowej Arizony

NOWY MEKSYK – kobieca drużyna koszykówki UNM poniosła czwartą stratę w sezonie w niedzielę, spadając do krajowej Arizony 77-60. Główny trener Lobos, Mike Bradbury, miał dobry występ strzelecki od pierwszoroczniaka Paula Ruesa.

Pochodzący z Palma de Mallorca w Hiszpanii zdobył 15 punktów w 7 z 8 strzelań. LaTora Duff była jedynym innym Lobo w dwucyfrowym zestawieniu z 14 punktami.

Lobos zagrali ciasną połowę z szóstym w rankingu Wildcats, ponieważ obie drużyny wymieniały się wiadrami. W połowie meczu było 35-32 na korzyść Wildcats.

Lobos nie byli w stanie utrzymać tego samego tempa co Wildcats, które odpadły w drugiej połowie. Pięć Wildcats zdobyło w podwójnej liczbie, na czele z 15 punktami Madison Connor. Cate Reese miała podwójne podwójne 14 punktów i 12 zbiórek dla zwycięskich Wildcats. Po wygranej Wildcats poprawiły się do 9-0, podczas gdy Lobos spadły do 8-4. Lobos będzie gospodarzem UTEP w najbliższą niedzielę.