Wojownicy pokonują Pacers, Curry mniej 1 strzał 3 punkty

Indianapolis, - Stephen Curry wciąż ma jeden strzał z trzech punktów, aby wyrównać rekord Raya Allena wynoszący 2973, gdy poprowadził Golden State Warriors do zwycięstwa nad gospodarzem Indiana Pacers w meczu koszykówki NBA w Bankers Life Fieldhouse, Indianapolis, wtorek (12/14) /2021) WIB.

Curry potrzebował sześciu rzutów za trzy, aby wyrównać rekord Allena przed meczem. Ale był w stanie oddać tylko pięć z 15 rzutów.

Ale Curry został najlepszym strzelcem swojego zespołu z 26 punktami. On i czterech innych graczy Warriors zanotowali dwucyfrowe punkty.

Z obozu Pacers prowadzi Domanta Sabonis z 30 punktami. Jego partner Malcom Brogdon dodał 23 punkty.

Pacers prowadzili do pierwszej połowy 55-47. Jednak w trzeciej kwarcie Warriors zdobyli więcej punktów (33 punkty) niż Pacers (29). Trzecia kwarta zakończyła się tym, że Warriors zaczęli doganiać 80-84.

W ostatniej kwarcie Warriors ponownie zdobyli więcej punktów (22) niż gospodarze (16) i ostatecznie przypieczętowali swoje 22. zwycięstwo.

Ten wynik sprawia, że ​​Pacers przegrywali 17 razy.