Anatolij Malykhin wygrywa jeden tymczasowy tytuł mistrza świata wagi ciężkiej Kampanie Motion Sport Indonesia...

Singapur, - Niepokonany silny rosyjski zawodnik Anatolij Malykhin doskonale utrzymał swój rekord po pokonaniu Kirilla Grishenko w turnieju One Championship zatytułowanym One: Bad Blood na Singapore Indoor Stadium w piątek (11/2/2022).

To zwycięstwo sprawiło, że Malykhin zdobył tytuł One Interim Heavyweight World Championship.

Niesamowita szybkość i moc Malykhina wydawały się dominować, gdy ciągnął Grishenko przez Krąg. Seria ciężkich ciosów lewą i prawą ręką zmusiła białoruskiego wojownika do obrony. Ponieważ Malykhin nadal atakował, było tylko kwestią czasu, zanim jego atak zakończy walkę. Ostatecznie cios nadszedł pod koniec drugiej rundy, kiedy Małykhin pokonał Griszenkę, odnosząc ekscytujące zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

Oprócz tymczasowego pasa Malykhin otrzymał również dwa bonusy w wysokości 50 000 USD za swoje błyskotliwe występy.

W głównym starciu o wsparcie były mistrz świata Muay Thai w wadze muszej, Jonathan Haggerty, pokonał pasjonujący wysiłek mistrza Lumpinee Stadium, Mongkolpetcha Petchyindee, aby odnieść jednogłośne zwycięstwo. Następnie chiński wojownik Chen Rui wrócił na właściwe tory, pokonując Marka Abelardo w trzech wyczerpujących rundach w kategorii wagi koguciej.

W głównej karcie One: Bad Blood, Dustin Joynson pokonał rywala wagi ciężkiej Hugo Cunhę i wygrał osobną decyzją po trzech wyczerpujących rundach.

Tymczasem walka mieszanych sztuk walki w wadze koguciej pomiędzy Sunoto i Tial Thang zakończyła się decyzją bez konkursu po tym, jak Sunoto otrzymał nielegalne uderzenie w pachwinę od Tial Thang i walka nie mogła być kontynuowana.

Jeden oficjalny wynik: zła krew

MMA – waga ciężka: Anatolij Malykhin pokonuje Kirilla Grishenko przez nokaut w 3.42. minucie rundy 2

Muay Thai – waga musza: Jonathan Haggerty pokonał Mongkolpetcha Petchyindee przez jednogłośną decyzję

MMA — waga kogucia: Chen Rui pokonuje Marka Abelardo przez jednogłośną decyzję

MMA - Catchweight (53,5 kg): Jihin Radzuan pokonał Mei Yamaguchiego przez jednogłośną decyzję

MMA – Waga musza: Woo Sung Hoon pokonuje Yodkaikaew Fairtex przez KO, 0:18 rundy 1

MMA – Waga słomkowa: Danial Williams pokonuje Dejdamronga Sor Amnuaysirichoke przez KO w 1:35 minucie rundy 2

MMA — waga ciężka: Dustin Joynson pokonał Hugo Cunhę przez podzieloną decyzję

MMA – Waga atomowa: Lin Heqin pokonał Bi Nguyena jednogłośną decyzją

MMA – Heavyweight: Odie Delaney pokonuje Thomasa Narmo przez poddanie (Shoulder Lock) w 1.06 minucie 1. rundy

MMA – Waga kogucia: Sunoto-Tial Thang kończy się bez konkursu (nielegalne uderzenie w pachwinę)