Brwa Nouri penaltoval, keď Bali United porazil Aremu

Denpasar, - Gól z pokutového kopu, ktorý strelil Brwa Nouri na konci zápasu, priviedol Bali United k porážke FC Arema 2:1 v zápase Ligy 1 v týždni 31 2021/2022 na štadióne I Gusti Ngurah Rai, Denpasar, Bali, utorok (15.3.2022) v noci.

Tieto dva tímy predtým remizovali gólom Carlosa Fortesa za Arema FC a Dendi Santoso urobil chybu, vďaka ktorej Bali United vyrovnal skóre na 1:1.

Prvý polčas sa oba tímy okamžite prezentovali otvorenou hrou a vytvorili si množstvo príležitostí, počnúc Arema FC v 9. minúte po hlavičke Fabiana Beltramea, no brankár Bali United Nadeo Argawinata mohol ešte prekaziť. V 12. minúte odpovedalo Bali United cez útok Privat Mbarga, no jeho tvrdý nákop ešte dokázal pretlačiť brankár Arema FC Adilson Maringa.

O dve minúty neskôr dostali Bali United cez Private ďalšiu šancu. No jeho hlavičku, ktorá viedla ku gólu Arema FC, mohol ešte poistiť brankár Adilson.

Prvý gól strelil Singo Edan cez Carlosa Fortesa v 33. minúte, ktorý roztrhal bránku Bali United a upravil skóre na 0:1. Bali United však dokázali vyrovnať v 42. minúte po strele Iliju Spasojeviča, ktorá si trafila nohy hráča Arema FC Dendi Santoso na vlastný gól a skóre sa tak uzavrelo na 1:1.