Спорт Вести

Анатолиј Малихин освојио једну привремену титулу светског првака у тешкој категорији Мотион Спорт Индонесиа Цампаигнс Неустрашива тема 2022. Еспаргаро је направио нови најбржи круг на стази Мандалика

Сингапур, - Непоражени снажни руски борац Анатолиј Малихин успео је савршено да одржи свој рекорд након што је победио Кирила Гришенка у такмичењу Оне Цхампионсхип под називом Оне: Бад Блоод на затвореном стадиону у Сингапуру, у петак (2.11.2022.) увече.

Овом победом Малихин је освојио једну привремену титулу светског шампиона у тешкој категорији.

Чинило се да су Малихинова невероватна брзина и моћ доминирали док је вукао Гришенка преко Круга. Серија јаких удараца левом и десном руком приморала је белоруског борца да се брани. Пошто је Малихин наставио да напада, било је само питање времена када ће његов напад окончати борбу. Коначно, ударац је уследио касно у другој рунди када је Малихин оборио Гришенка за узбудљиву победу у надокнади времена.

Поред привременог појаса, Малихин је такође добио пар бонуса од 50.000 долара за своје сјајне наступе.

У главном окршају подршке, бивши светски шампион у Муаи Тхаи-у у једној мушој категорији Џонатан Хагерти савладао је страствени напор шампиона стадиона Лумпинее Монгколпетча Петчииндија да постигне једногласну победу. Затим се кинески шокачки борац Чен Руи вратио на прави пут победивши Марка Абеларда у три напорне рунде у бантам категорији.

У главној карти Оне: Бад Блоод, Дастин Џојнсон је победио изазивача у тешкој категорији Хуга Куњу и победио одвојеном одлуком након три напорне рунде.

У међувремену, борба мешовитих борилачких вештина у бантам категорији између Сунотоа и Тиал Тханга завршила се одлуком без такмичења након што је Суното добио незаконит ударац у препоне од Тиал Тханга и меч није могао да се настави.

Један званични резултат: лоша крв

Муаи Тхаи – муха категорија: Џонатан Хагерти победио Монгколпетча Петчииндија једногласном одлуком

ММА – Бантам категорија: Чен Руи победио Марка Абеларда једногласном одлуком

ММА – прва категорија (53,5 кг): Јихин Радзуан је једногласном одлуком победио Меи Иамагуцхија

ММА - тешка категорија: Дастин Џојнсон је победио Хуга Куњу подељеном одлуком

ММА - Атомвеигхт: Лин Хекин је победио Би Нгујена једногласном одлуком

ММА – најтежа категорија: Суното-Тиал Тханг завршио без такмичења (незаконит ударац у препоне)