Новини

Тель-Авів Маккабі переміг московський ЦСКА в баскетбольній Євролізі

Чемпіон Ізраїлю "Маккабі" (Тель-Авів) у четвер ввечері переміг чемпіона Росії ЦСКА з рахунком 84-75 у матчі 26-го туру баскетбольної Євроліги.

Ізраїльські господарі здобули 11-ту перемогу з 23 ігор, а ЦСКА залишився з 14 перемогами в 24 іграх.

Близько 11 000 уболівальників на арені «Менора Мівтахім» у прибережному місті Тель-Авів побачили, що домашня команда домінувала в першій чверті, яка завершилася з рахунком 23-17, завдяки очкам Скотті Вілбекіну та підбиранням Анте Зіжича.

Джейлен Рейнольдс і Джон ДіБартоломео активно розпочали другу чверть, а разом з Уілбекіном і Кінаном Евансом Маккабі пізніше піднявся до 49-28 в перерві.

ДіБартоломео, Вілбекін і Рейнольдс продовжували домінувати в грі, на шляху до 67-46 наприкінці третьої чверті.

Габріель Лундберг допоміг ЦСКА скоротити відставання, але повертатися в гру було пізно.

Вільбекін набрав рекордні для команди 23 очки, а Жіжич додав ще 14.

Лундберг став бомбардиром ЦСКА, набравши 17 очок, а Нікола Мілутинов додав 12 очок.

Наступну гру «Маккабі» зіграє в Туреччині проти «Анадолу Ефес», а ЦСКА зустрінеться з мюнхенською «Баварією» в Німеччині, обидві ігри пройдуть 24 лютого. ■