Суспільство Новини

Яромир Ягр – третій у рейтингу найрезультативніших гравців НХЛ

Легендарний Яромир Ягр увійшов до трійки найрезультативніших гравців Національної хокейної ліги (НХЛ) за всю історію.

44-річний гравець «Флориди» відзначився результативною передачею в матчі з «Бостоном» (щоправда, матч завершився поразкою «Флориди» в овертаймі – 4:5), набравши 1851 очко (743 забитих шайби та 1108 гольових передач) у найсильнішій хокейній лізі світу. Це дозволило чеху випередити в загальному рейтингу канадця Горді Хоу, який, виступаючи за «Детройт», у період з 1946 до 1971 року заробив 1850 очок (801+1049).

Відзначимо, що в топ-20 найрезультативніших гравців лише троє хокеїстів не з Канади – окрім Ягра, це фіни Теєму Селянне (15 місце) та Ярі Куррі (20). Попереду Яромира дві легенди НХЛ, і якщо Уейна Гретцкі (2857 очок: 894 шайби+1963 асиста) наздогнати неможливо, то з Марком Мессьє (1887: 694+1193) поборотися за другу позицію чеху цілком до снаги.

«Флорида Пантерз», за яку виступає Яромир Ягр, на даний момент посідає четверте місце у регулярному чемпіонаті Східної конференції, набравши 81 очко після 66-ти проведених матчів.