Суспільство Новини

Рамс виграв Суперкубок після повернення в 4-й чверті проти Бенгалс

Тим часом «Рамс» представили зірковий склад, включаючи ветерана квотербека Метью Стаффорда, який у цьому сезоні приєднався до Рамс після 12 років у «Детройт Лайонс».

Рамс відкрили рахунок у першій чверті, приземлившись на 17 ярдів новим бритвим Оделлом Бекхемом-молодшим.

Ударник Бенгалс Еван Макферсон забив 29-ярдовий гол з поля, зменшивши рахунок до 7-3.

У другій чверті «Рамс» чинили тиск і були винагороджені приземленням на 11 ярдів від широкого приймача Купера Куппа, що показало, чому його назвали найкращим нападником року НФЛ.

Однак їм не вдалося конвертувати додаткові два очки.

Пов'язані новини

Місце лише для «справжнього гравця», оскільки витрати на рекламу Super Bowl досягли історичного максимуму

Наближається Суперкубок. А у нас закінчуються курячі крильця.

На Super Bowl Джей-Ло і Шакіра скидають кордони, щоб влаштувати лютий майстер танцювальний клас

«Бенгалс» відбивався кидком на 6 ярдів від Джо Міксона, який бігає, до Ті Хіггінса, який брав участь у приземленні.

"Рамс" зазнали невдачі, коли одержувач Оделл Бекхем-молодший покинув поле через травму коліна, але вийшов вперед з рахунком 13-10 до перерви.

Третя чверть розпочалася з того, що Берроу на його власній лінії 25 ярдів кинув Хіггінсу, який пробіг 75 ярдів для приземлення, щоб вперше вивести Бенгалс вперед, 17-13.

«Брани» миттєво відповіли, але пас, перехоплений корнербеком Чідобе Авузі, призвів до того, що «Бенгалс» забили гол з 38 ярдів і збільшили перевагу до 20-13.

Наприкінці 3-ї чверті «Брани» відкрили удар з поля з 41 ярду, який пробив Метт Гей, щоб зберегти контакт 20-16.

Залишилося лише 1,25, ветеран Кьюбі Стаффорд з’єднався з Куппом у кінцевій зоні, щоб завершити приземлення на 1 ярд і вивести Rams вперед з рахунком 23-20.

Відчайдушні спроби Бенгалса перекинути м’яч на півдорозі, щоб забити з поля, зазнали невдачі, коли Аарон Дональд звільнив Берроу, щоб забезпечити Рамс другу перемогу в Суперкубку.

MVP Суперкубка став Купер Купп з вісьмома прийомами, 92 ярди та двома приземленнями.