Суспільство Новини

Азербайджан - У Баку стартували фінальні змагання Кубка світу зі стрибків на батуті

Азербайджан (bbabo.net), - БАКУ - У неділю, 13 лютого, у Національній аренегімнастиці в Баку стартували фінальні змагання Кубка світу зі стрибків на батуті, повідомляє bbabo.net.

Фінальні змагання відкривають виступи гімнасток віндівідуальної програми у жінок, потім за призові місця віндівідуальної програми боротимуться чоловіки.

Після цього розпочнуться фінальні змагання у синхронних стрибках чоловіків та жінок.

У фіналі індивідуальної програми у жінок виступить зербайджанська гімнастка Сельджан Магсудова.

Зазначимо, що Кубок світу зі стрибків на батуті проходить 12-13 лютого у Національній арені гімнастики в Баку. На змаганнях Азербайджан представляє член національної збірної Сельджан Магсудова.

У перших міжнародних змаганнях, організованих Федерацією гімнастики Азербайджану в 2022 році, беруть участь близько 60 спортсменів із 13 країн світу. Змагання відбуваються відповідно до нових правил Міжнародної федерації гімнастики (FIG).

За підсумками змагань визначаться переможці в індивідуальній програмі та синхронних стрибках у чоловіків та жінок. Крім того, традиційно буде вручено Кубок AGF Trophy.

Змагання проходять за спеціальним дозволом Кабінету Міністрів Азербайджану та відповідно до чинних у країні карантинних правил, санітарно-епідеміологічних вимог без участі глядачів.