Суспільство Новини

Канада – VanVleet випереджає Raptors, обігнавши Utah Jazz з недостатнім персоналом

Канада (bbabo.net), – ТОРОНТО – Фред ВанВліт влаштував шоу у п’ятницю, згуртувавши «Торонто Репторс» майже в одиночку до перемоги з рахунком 122-108 над виснаженою командою «Юта Джаз».

ВанВліт записав свій перший трипл-дабл у кар'єрі, набравши 24 із рекордних за сезон 37 очок у розпеченій третій чверті, щоб допомогти «Репторс» вирватися з ями та продовжити їхню переможну серію до п'яти.

«Торонто» (19-17) забив перший гол вечора, а потім відстав на 17, перш ніж соло «Торонто» під керівництвом ВанВліта з рахунком 15-0 вивело «Репторс» вперед з рахунком 85-84 наприкінці третього. У першому таймі шість футів один кидок стріляв лише 2 з 11, але в третьому завдав усі вісім ударів, набравши 17 очок поспіль під час серії Репторз 24-8.

«Важко так забити, це точно», – сказав тренер «Торонто» Нік Нерс. «Особливо, щоб їх так нанизувати».

Це була найдовша серія Рептора з тих пір, як Морріс Петерсон забив 17 голів поспіль 27 лютого 2001 року проти Клівленда. Вінс Картер є рекордсменом франшизи з 18 очками поспіль.

Ван Вліт, який фінішував із 10 підбираннями та 10 передачами, вразив трійку, щоб Торонто випередив 94-92 у останній чверті.

Виснажений Джаз (28-11) не мав відповіді в четвертому, перевершив 28-16.

«Ми дійсно зіграли у другому таймі. І нам потрібно було… Я думала, що порожня арена колись добереться до нас, енергетично, і ми не змогли створити власну розвагу сьогодні ввечері в першому таймі», – сказала Медсестра. «Але ми зробили в другому.

«У такий час, у який ми перебуваємо, я не зовсім шокований цими днями. Я просто дуже радий, що ми отримали W від гри, подивіться, чого ми можемо навчитися».

37 очок VanVleet є найбільшою кількістю трипл-даблів в історії франшизи.

Кайл Лоурі, який записав 16 трипл-даблів для Репторс до переїзду в Маямі, аплодував ВанВліту у Twitter, сказавши: «@FredVanVleet трипл-дабл!! Настав час!! Лол, вітаю!!!”

24 очки ВанВліта в третьому матчі лише на одне очко менше від рекорду франшизи Паскаля Сіакама за кількістю очок за чверть. 45 очок "Торонто" за чверть стали рекордом сезону.

«Джаз» переміг 18 листопада з рахунком 18-5 після того, як переміг «Репторс» у гостях з рахунком 119-103, і ​​увійшов у гру, вигравши вісім з останніх дев'яти. Але Юта, яка зіграла свою п’яту гру за вісім ночей, опинилася там, де донедавна були Репторс — намагаючись створити команду.

Відвідувачі були без зіркових центрових Руді Гоберта та Джо Інглса, обидва за правилами охорони здоров'я та безпеки, тоді як усі зірки Донован Мітчелл (спина), Майк Конлі (коліно), Боян Богданович (палець), Ройс О'Ніл (коліно), Джордан Кларксон (спина) і колишній Раптор Руді Гей (п’ята) отримали травми.

Хасан Вайтсайд повернувся з протоколу струсу мозку. Це залишило джаз із дев’ятьма гравцями, у тому числі з новими 10-денними контрактами Дануела Хауса-молодшого та Норвела Пелле.

Перші п’ятірки Юти почали вперше в сезоні.

«Немає виправдань. У НБА немає бомжів", - сказав ВанВліт. «Мені байдуже, звідки вони. Це команда, яка претендує на чемпіонство, і деякі з цих хлопців не грають через це. Це справжні гравці НБА. Ці хлопці можуть грати. Ми просто не відповідали на дзвінок рано протягом перших кількох хвилин, а потім було важко отримати його назад. У них був імпульс, і ми не робили ударів протягом тривалого часу.

«Але віддайте належне цим хлопцям. Людина вони зіграли свої приклади. Але я був задоволений тим, як ми залишилися разом. У нас було кілька незручних розмов, але ми вийшли з іншого боку, і ми вийшли з перемогою».

О.Г. Анунобі додав 22 очки для Репторс, а Сіакам – 17,

Ерік Пашал очолив Юту, набравши рекордні 29 очок, а Елайджа Х'юз додав найкращі в кар'єрі 26.

«Ми просимо багато груп, які насправді не грали разом», – сказав тренер з джазу Квін Снайдер. «Кілька з них грали разом, але загалом у грі проти команди такого калібру я особливо думав про те, як ми змагалися в першому таймі й рухали м’ячем… Я був дуже задоволений і пишався хлопцями, які були там сьогодні ввечері і як вони змагалися».

Зігравши свою третю гру за чотири ночі, Торонто вибилося з воріт

«Юта» на початку завдала перевагу стрілкам «Торонто», зробивши лише три з перших 13 пострілів. Завдяки 50-футовому удару Маліка Фіттса у гудок гості повели з рахунком 40-25 після першої чверті.

"Вони вийшли і вдарили нас прямо в рот", - сказав ВанВліт. «А потім це вийшло з-під контролю».

Маючи 17 очок за чверть, Пашал мав лише на одне менше, ніж п’ять гравців Репторз разом узятих. Вступаючи в гру, його рекорд сезону склав 13 очок.

Триочкова точність «Юти» продовжила табло, і «Торонто» пропустив 18 із перших 23 спроб з дистанції.

Торонто скоротив перевагу до семи з рахунком 67-60, але Юта відповіла, а незадоволена медсестра отримала технічну.

Торонто зараз має 9-2-0 у своїх останніх 11 домашніх виїздах.

Більш здорова версія Jazz, яка в середині подорожі з п’яти ігор, яка почалася з перемог у Новому Орлеані та Денвері, виграла 10 одразу на виїзді з дому, а остання поразка на виїзді відбулася 7 листопада в Орландо.

Вступаючи в гру, Юта — 14-3 на виїзді — зрівнялася з Бруклін Нетс за найкращий рекорд на виїзді цього сезону.

"Репторс" продовжують триматчовий поєдинок проти "Нью-Орлеан Пеліканс" у неділю.