Спорт Новини

Два золоті поспіль вивели Норвегію у лідери медального заліку Олімпіади-2022

Норвезький стрибун на лижах Маріус Ліндвік переміг у змаганнях на великому трампліні на Олімпіаді-2022 у Пекіні, повідомляє кореспондент bbabo.net.

У сумі за дві спроби Ліндвік набрав 296,1 балів. Другим став олімпійський чемпіон Пекіна на нормальному трампліні японець Рею Кобаясі (відставання – 3,3 бали), а третім – лідер поточного сезону Кубка світу німець Карл Гайгер (відставання – 14,8 бала).

Казахстанці Сергій Ткаченко та Данило Васильєв не змогли увійти до топ-50 та не подолали кваліфікацію. Програма стрибків на лижах завершиться чоловічими командними змаганнями у понеділок.

Норвегія завдяки двом золотим поспіль вийшла у лідери медального заліку, випередивши Німеччину.

Наші медалі

Всього Казахстан 0 0 0 0

ТОП 5 медалістів

/i Всього 1 Норвегія 8 3 6 17 2 Німеччина 7 5 1 13 3 США 5 5 1 11 4 Нідерланди 5 4 1 10 5 Швеція 5 2 3 10 Весь залік ВСЕ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ-2022