Спорт Новини

Канадські хокеїсти поступилися США у груповому турнірі Олімпіади

Росія (bbabo.net), - Збірна США обіграла команду Канади у другому турі групового раунду олімпійського хокейного турніру – 4:2.

У стартовому матчі канадці переграли Німеччину, а американці розгромили господарів турніру китайців.

Обидві команди складені з гравців, які виступають у Європі та різних заокеанських ліг, тому зустріч двох північноамериканських збірних викликала інтерес. На самому початку зустрічі канадці відкрили рахунок після кидка добре відомого за виступом у КХЛ Мета Робінсона. Але майже відразу Енді Міллі рахунок зрівняв, а наприкінці першого періоду Бен Майєрс вивів збірну США вперед.

У другій 20-хвилинці команди обмінялися точними кидками – на гол Брендана Бріссона канадці відповіли шайбою Ніка Шора.

Долю матчу вирішив гол Кенні Агостіно у третьому періоді – 4:2. Збірна США зробила чудову заявку на перше місце у групі та вихід до чвертьфіналу.

У п'ятницю вихід до 1/4 фіналу забезпечила збірна Росії.