Репторс довели серію до 8 з перемогою над Рокетс

Х'ЮСТОН (AP) — Гарі Трент-молодший набрав рекордні за сезон 42 очки, а «Торонто Репторс» збільшив свою серію перемог до восьми ігор, здобувши перемогу над «Х'юстон Рокетс» у четвер ввечері з рахунком 139-120.

Переможна серія «Торонто» є найдовшою в НБА, а поразка подовжує провал Х’юстона до чотирьох ігор.

Це була сьома гра для Трента, який набрав 30 або більше очок у цьому сезоні, а Паскаль Сіакам додав 30 очок у своїй шостій грі з 30 очок у сезоні. Обидва Трент і Сіакам почали рано і мали 25 і 26 очок відповідно до перерви, оскільки Торонто випередив 73-64.

42 очки були найбільшою кількістю для Трента, який зробив шість 3-очкових, оскільки минулого квітня у його кар’єрі проти Клівленда – 44 очки.

«Репторс» мали перевагу в 12 очок на початку четвертого, а ривок 9-2 на початку періоду з чотирма очками від Кріса Баучера збільшив свою перевагу до 114-95 приблизно за 9 хвилин до кінця.

Х'юстон використав серію 14-5, щоб скоротити дефіцит до 119-109 за 5 хвилин до кінця. На цьому етапі «Рокетс» зробили чотири 3-очкові, два з яких Кевін Портер-молодший.

«Торонто» оголосило тайм-аут, і «Репторс» набрали наступні сім очок, що підкреслювалося крадіжкою і трьохочковою грою Трента, і за 4 хвилини до кінця став рахунком 126-109, і Х'юстон більше не погрожував.

Портер мав рекорд сезону 30 очок, а Гаррісон Метьюз додав 19 за «Рокетс», які програли у восьмий раз у дев’яти іграх.

«Репторс» піднялися на дев’ять, залишилося приблизно 4 1/2 хвилини в третій чверті, коли Сіакам отримав свій п’ятий фол і пішов на лавку запасних. Триочковий Крістіан Вуд привів Рокетс до 93-87 невдовзі після цього. Але ривок Торонто з рахунком 8-2 з першими чотирма очками від Далано Бентона збільшив перевагу до 12 за менш ніж хвилину до кінця третьої.

Джош Крістофер забив 3-очковий у ворота Х'юстона за 10 секунд до кінця чверті, перш ніж Кріс Баучер 3 на гудку залишив Репторс 104-92, вийшовши на четверту.

ПОРАДИ

Raptors: Фред ВанВліт сидів із болем у лівому паху. …Баучер набрав 16 очок на лавці запасних. … Торонто зробив 15 з 39 3-очкових.

Рокетс: Ерік Гордон пропустив свою третю гру поспіль через травму ноги. … Джейлен Грін, другий загальний вибір на драфті, набрав 18 очок. … Вуд набрав 17 очок і 11 підбирань. … У «Рокетс» було 21 оборот.