«Спартак» у меншості уникнув поразки у контрольному матчі з «Пюніком»

Футболісти московського «Спартака» зіграли внічию з вірменським «Пюніком» у заключному контрольному матчі на зборі у Дубаї, граючи більшу частину часу у меншості.

Зустріч, що відбулася у п'ятницю, 11 лютого, завершилася з рахунком 1:1. Гості вийшли вперед на 66-й хвилині, а червоно-білих від поразки врятував капітан команди Георгій Джикия (84).

На 35-й хвилині з поля був вилучений форвард спартаківців Квінсі Промес за удар суперника рукою в обличчя. Після цього представники «червоно-білих» спробували домовитися з «Пюніком» про заміну Промеса, але тренерський штаб вірменського клубу двічі відповів відмовою після видалення і в перерві.

"Незважаючи на те, що удару ліктем з боку Промеса не було, і повторення цього ми показали тренерам "Пюніка" у перерві, вірменська сторона відмовилася грати 11 на 11", - прокоментував ситуацію журналістам голова прес-служба "Спартака" Дмитро Зеленов.

Ситуацію також іронічно обіграли в офіційному акаунті «червоно-білих» у Twitter.

"Спартак" зіграв внічию четвертий контрольний матч на зборах в ОАЕ за двох перемог.

Наступний збір «червоно-білі» проведуть у турецькому Білеку з 15 по 19 лютого, де у них також заплановано ще дві контрольні зустрічі проти нижньокамського «Нафтохіміка» (18 лютого) та карагандинського «Шахтаря» (19 лютого).

«Спартак» офіційно відновить сезон 26 лютого столичним дербі проти ЦСКА у 19-му турі чемпіонату Росії.