Діого Жота подвійний переміг Ліверпуля

Ліверпуль, - Два голи Діого Жота принесли Ліверпулю перемогу з рахунком 2:0 над Лестер Сіті в матчі Прем'єр-ліги на Енфілді в п'ятницю (2.11.2022) рано вранці. Додаткові три очки змушують Ліверпуль скоротити дистанцію від лідера Манчестер Сіті.

"Червоні" відстають від "Манчестер Сіті" на дев'ять очок, їм залишилося зіграти ще одну гру.

Ця перемога робить Ліверпуль непереможним у останніх 15 домашніх іграх у Прем’єр-лізі та здобув шість перемог поспіль на Енфілді. Це їхня найкраща серія з тих пір, як вони здобули вісім перемог поспіль вдома з липня по грудень 2020 року.

Йота відкрив рахунок після того, як на 34-й хвилині воротар Лестера Каспер Шмейхель парирував Віргіла ван Дейка головою з кутового. Упав блювотний м'яч Джота продовжив у ворота.

У «Ліверпуля» було кілька моментів, але кілька разів воротар Каспер Шмейхель зробив ряд блискучих сейвів, охороняючи ворота.

За три хвилини до завершення гри Джота подвоїв перевагу ударом правою ногою після передачі Джоеля Матіпа.

Додавши два голи, Джота зараз забив 17 голів за Ліверпуль у всіх турнірах.