10 гравців Арсеналу перемогли Вулвергемптон

Вулвергемптон, - Арсенал зумів замовкнути господаря Вулверхемптон Уондерерс з рахунком 1-0 на стадіоні Моліне в матчі Прем'єр-ліги в п'ятницю (2.11.2022) рано вранці WIB. Переможний гол «Арсеналу» у першому таймі забив Габріель Магальхаес.

Незважаючи на те, що довелося грати з 10 гравцями, Арсенал зміг зберегти свою перевагу до кінця гри. Завдяки цій перемогі "Арсенал" зараз посідає п'яте місце в турнірній таблиці з 39 очками, відстаючи на одне очко від четвертого місця, населеного Вест Хемом.

Військам Мікеля Артети доводиться наполегливо працювати проти Вулвергемптона. Габріель відкрив рахунок на 25-й хвилині ударом з близької відстані, скориставшись хаосом у роті воріт після подачі кутового. Насправді у «Арсенала» було ще кілька голів.

Серед можливостей, які отримав Олександр Лаказетт після його удару, отримавши пас Букайо Сака, все-таки врятував воротар Хосе Са.

Арсенал був змушений скоротитися до 10 чоловік після того, як Габріель Мартінеллі отримав дві жовті картки поспіль і був вилучений з поля на 69-й хвилині. Це була 12-та червона картка Арсеналу після першої гри Артети на посаді тренера в грудні 2019 року.

Незважаючи на гру з 10 гравцями, Арсенал все ще міг контролювати гру. Лаказетт був близький до того, щоб подвоїти перевагу, коли його керуючий удар ледь не влучив у поперечку.

«Вулверхемптон» не зміг скористатися перевагою гравця, хоча й продовжував тиснути на захист «Арсеналу». До довгого свистка рахунок залишався 1-0 на користь Арсеналу.