Гол Ромелу Лукаку відправляє «Челсі» у фінал клубного чемпіонату світу

Абу-Дабі, - «Челсі» підтвердив своє місце у фіналі клубного чемпіонату світу, перемігши «Аль-Хілал» з рахунком 1-0 у півфіналі, який відбувся на стадіоні Мохаммеда бін Заїда в Абу-Дабі, ОАЕ, у четвер (2.10.2022) рано вранці WIB . Героєм перемоги «Челсі» став Ромелу Лукаку, який забив переможний гол.

У фіналі "Челсі" в суботу (1.12.2022) зустрінеться з бразильським клубом "Палмейрас".

Незважаючи на те, що не в супроводі тренера Томаса Тухеля зі сторони, оскільки він був позитивним на Covid-19, команда синіх змогла контролювати гру. У першому таймі «Челсі» домінував.

На 32-й хвилині «Челсі» вийшов з тупика, коли Лукаку забив гол за допомогою навісу Кая Харвеца.

Аль-Хілал не позбавлений опору. Їм вдалося отримати ряд нагод і клопоту голкіпера Кепи Аррізабалага. Серед них були стримування удару Мусси Мареги та знищення однієї рукою зусилля Мохамеда Канно.

Наприкінці другого тайму «Челсі» погрожував воротам суперника, але додаткового голу не забив.

Напередодні південноамериканський «Палмейрас» вийшов у фінал, перемігши у півфіналі чемпіона Африки з Єгипту «Аль-Ахлі» з рахунком 2:0.