Казахстанець дебютував на Олімпіаді-2022 і увійшов до історії

Казахстанець Чингіз Ракпаров виступив у лижному двоборстві на Олімпіаді-2022 у Пекіні, повідомляє кореспондент bbabo.net.

У змаганнях зі стрибків із трампліну казахстанський двоборець показав 38-й результат (69,9 бала). А у гонці на десять кілометрів він фінішував на 41-й позиції з часом 32:03.1.

Ракпаров поступився майже сім хвилин переможцеві Вінценцю Гейгеру з Німеччини, який став дворазовим олімпійським чемпіоном. Срібна медаль у Йоргена Граабака з Норвегії, а бронзову нагороду виборов австрієць Лукас Грейдерер.

Зазначимо, що Ракпаров став першим в історії представником Казахстану у цьому виді спорту на зимових іграх. 14 та 16 лютого в Пекіні буде розіграно ще два комплекти медалей у лижному двоборстві.

Ракпаров пише історію. Вперше казахстанець виступить на Олімпіаді у лижному двоборстві