Спорт Новини

Росія закінчила ще один день на Олімпіаді без золотих медалей

Російські спортсмени другий день поспіль завершили виступ на Олімпійських іграх у Пекіні без золотих медалей.

Під час шостого дня Ігор найуспішнішими виступили представники Німеччини. Вони взяли два золота (лижне двоборство та сани-двійки), а також срібло у санях-двійках.

Крім того, варто відзначити США та Південну Корею, які вибороли свої перші золоті нагороди на цій Олімпіаді. Американка Ліндсі Джейкобелліс перемогла у сноуборд-кросі, а кореєць Хван Де Хон здобув перемогу у змаганнях з шорт-треку на дистанції 1500 м.

Росіянин Єлістратов завоював бронзу в шорт-треку на Олімпіаді 2022 Росія взяла одну медаль. Бронзу завоював Семен Єлістратов у забігу на 1500 м у шорт-треку. Також необхідно виділити перемогу збірної Росії з хокею у стартовому матчі олімпійського турніру у грі зі Швейцарією (1:0).

У неофіційному медальному заліку Росія зберегла за собою восьме місце (два золота, три срібла та шість бронзових нагород). Водночас російські спортсмени на цей момент завоювали найбільше медалей — 11. Слідом йдуть австрійці та норвежці — по десять. Очолює медальний залік збірна Німеччини, яка має п'ять золотих нагород (всього вісім медалей).