Манчестер Юнайтед упустив перемогу над Саутгемптоном

Баку, 14 лютого,

Англійському Манчестер Юнайтед ще рано було замислюватися про майбутню баталію проти мадридського Атлетико в рамках Ліги чемпіонів УЄФА, тому "Червоні дияволи" підходили до свого домашнього поєдинку 25-го туру англійської Прем'єр-ліги проти Саутгемптона до дуелі проти Норвіч їх сусіди по місту. Однак, Юнайтед при цьому не забували, що раніше цього сезону вже втрачали очки в грі проти "святих".

Як повідомляється, підопічні Ральфа Рангніка після січневої міжнародної паузи не стали тішити своїх відданих шанувальників належними результатами. Спочатку, був прикрий виліт з Кубка Англії за підсумком серії пенальті проти Мідлсбро, після чого відбувся невдалий виїзд до Бернлі (1:1). Ці результати коштували Манчестер Юнайтед досить дорого — команда втратила одразу два рядки у турнірній таблиці, дозволив оминути себе лондонським Арсеналу та Вест Хему. Втім, такими темпами і 11 очок відриву від підопічних Ральфа Хазенхюттля не мали значної дистанції.

У досить інтенсивному темпі розпочали поєдинок обидві команди, але господарі поля все одно трохи перевершували суперників у бажанні контролювати м'яч. У колективу Рангніка вперше за довгий час було видно чіткі замальовки атак з регулярними відкриваннями за спини захисникам під закиди з глибини, а наявність швидкісної групи атаки давало Юнайтед можливість легко створювати власні гольові моменти. Інша річ, що їх реалізація вже звичним чином залишала бажати кращого.

Наприклад, ніхто не заважав Кріштіану Роналду трохи сильніше пробити в порожні ворота після того, як на сьомій хвилині він зумів прокинути м'яч повз досвідченого голкіпера Фрейзера Форстера. Перро записав на свій рахунок порятунок власної команди, після чого "святі" хотіли відповісти в не менш жвавому ключі, але знову-таки порожні ворота не зміг головою з важкого становища переправити м'яч Адамс, замикаючи знижку Уокер-Пітерса від правого воротаря ворота.

Атаки Саутгемптона в першому таймі характеризував регулярний поспіх у прийнятті рішень. І ні, гості не просто безглуздим чином опинялися в положеннях "поза грою", а банально виконували невдалі дії на завершення перспективних атак. При цьому в середині тайму команда Хазенхюттля через лівий фланг пропустила контратаку імені Бруну Фернандеша та Маркуса Рашфорда, яку на дальній штанзі ударом з кількох метрів до воріт завершив Санчо.

Юнайтед вийшов уперед досить закономірно, після чого почав використовувати виключно довгі передачі для побудови своїх атак. Емпіричним шляхом було доведено, що Саутгемптон допускає досить помилок при подібній тактиці суперників, але типова лютнева злива, що почалася в Манчестері, заспокоїла запал футболістів "Червоних дияволів", тому кінцівку тайму вони проводили біля своїх воріт, а Давид Де Хеа мало не вперше був на обсягом роботи.

Хазяї після перерви напевно хотіли б продовжувати тиск, а гості зробили б акцент на перебудові гри в атаці, ось тільки заміна одного з центральних захисників у виконанні Хазенхюттля збентежила всіх настільки, що Манчестер пропустив уже в першій атаці. На 48-й хвилині вдалий розгін м'яча передачею на лівий фланг продемонстрував Ельюнуссі, після чого стався не менш ефектний удар на виконання під дальню штангу від Че Адамса.

Надалі сценарій гри був таким самим, як і на початку першого тайму — команди грали у відкритий футбол на зустрічних курсах з невеликими спробами Саутгемптона стримувати пориви опонентів за рахунок дрібного фолу. Що характерно — жовті в цьому матчі отримували лише гравці Юнайтед, оскільки явно нервували від нездатності завести м'яч у чужі ворота. Адже Роналду це вдалося в середині другого тайму! Проте в епізод правильно втрутився бічний арбітр, зафіксувавши офсайд у португальця, після подачі штрафного з правого флангу.

Під завісу поєдинку темп атак з обох боків був досить розріджений, оскільки команди дуже багато часу проводили за активним обговоренням рішень арбітра замість повноцінної гри у футбол. Як результат, Юнайтед, доповнений в атаці виходом гравців відповідних функцій на заміни, не зміг вигадати нічого, крім завершального удару головою від Магуайра, з яким з великими зусиллями впорався Форстер. Господарі знову недобрали очки.

У середині наступного тижня Манчестер Юнайтед проведе свій перенесений домашній матч 18 туру проти Брайтона, а на вихідних зіграє в гостях проти Лідса. Саутгемптон тим часом обмежиться лише домашньою грою проти Евертона наступного вікенду.

У черговому матчі не зумів відзначитись форвард МЮ Кріштіану Роналду. Єдине взяття воріт у грі на рахунку Джейдон Санчо.

Безгольова серія португальця продовжується вже шість поєдинків. 2022 року він голами не відрізнявся.

Евертон здобув першу перемогу в АПЛ за нового головного тренера Френка Лампарда. На Гудісон Парк "ірискам" слід зіграти проти Лідса.

У першому таймі, незважаючи на всі труднощі із підбором складу, Евертон забив двічі. Відкрив рахунок Коулмен, а подвоїв перевагу Кін.

У другій половині гри Евертон був активнішим за Лідса. І на 78 хвилині зробив рахунок розгромним. Рішарлісон прорвався крізь захисників і вразив лівий нижній кут.

Брайтон на виїзді здолав Вотфорд із рахунком 0:2.

Перший тайм запам'ятався глядачам влучним ударом від Мопе. Француз влучив у ворота Фостера на 44 хвилині зустрічі.

У другому таймі Брайтон забив ще один м'яч. На 82-й хвилині Адам Вебстер опинився в потрібному місці і в потрібний час, відправивши м'яч у сітку.

Брентфорд та Крістал Пелас голів не забивали. Поєдинок видався досить нудним — команда лише кілька разів загрожувала браму один одного.