Тренер Балі Юнайтед розкриває ключ до перемоги над Бхаянгкара в Лізі 1 серії проти Лестера, Вест...

Джакарта, - Тренер Балі Юнайтед Стефано Кугурра розкрив ключ до перемоги своєї команди над ФК Бхаянгкара в матчі 24 тижня Ліги 1 2021 року, який відбувся на стадіоні I Gusti Ngurah Rai, Денпасар, Балі, у суботу (12/2) ввечері, з рахунок 3-0.

Теко, псевдонім Стефано, процитований з офіційного сайту клубу в неділю (13.02.2022 р.), негайно здійснив контрстратегію, включивши захисників, побачивши зростання інтенсивності атак The Guardian.

ФК Бхаянгкара, який пропустив два м'ячі в першому таймі, все агресивніше атакував захист Тридату Сержанта, щоб наздогнати.

"Після того, як я увійшов до Фаділа Саусу, тренер Бхаянгкара включив двох атакуючих гравців. Тому я вирішив включити Ахмада Агунга, який сильний в захисті. Така ситуація в матчі і тактика нашої команди", - пояснив він.

Нарешті, «Балі Юнайтед» успішно замовкнув «Бхаянгкара» трьома голами без відповіді, зокрема голами Іллі Спасоєвіча та Стефано Ліліпалі в першому таймі та голами Ірфана Джая у другому таймі.

Крім того, Teco також сказав, що ключ до перемоги лежить у згуртованості та фізичній формі кожного гравця, тому сеанси відновлення після матчів важливі для кожного гравця, щоб залишатися у формі.

Більше того, сказав він, у розпал дуже напруженого графіка матчів другого туру Ліги 1 2021/2022.