Ордабаси провів перший матч у 2022 році, а Шахтар зіграв із Шахтарем

Шимкентський "Ордабаси" обіграв молодіжну команду "Турану" у товариському матчі, повідомляє bbabo.net.

Гра завершилась із рахунком 4:1. Для "Ордабаси" цей матч став першим матчем у 2022 році.

А карагандинський "Шахтар" поступився донецькому "Шахтарю" у товариському матчі на навчально-тренувальних зборах у Туреччині. Гра завершилась із рахунком 2:1.

У карагандинців забив Кирило Маляров (77-а хвилина), а у донецької команди - Давид Нерес (35-а, пенальті) та Юхим Конопля (90-а). Причому з 73-ї хвилини казахстанська команда грала у меншості – за друге попередження з поля було вилучено Стефана Букораца.

"Шахтар" розпочав цей матч у такому складі: Ігор Шацький (В), Джордже Чосіч, Володимир Хозін, Іван Граф, Михайло Габишев, Стефан Букорац, Роджер Каньяс, Тимур Досмагамбетов, Петрос Аветисян, Микола Ковталюк та Роман Муртазаєв.

Цього сезону української прем'єр-ліги донецький "Шахтар" йде на першому місці, випереджаючи київське "Динамо" на два очки. А минулого сезону команда стала віце-чемпіоном України.

15 лютого підопічні Магомеда Адієва поборяться з ярославським "Шинником".