ПСЖ - Реал Мадрид: історія протистояння

Баку, 14 лютого,

У вівторок ми станемо свідками найочікуванішої битви 1/8 фіналу Ліги чемпіонів поточного сезону між ПСЖ та мадридським Реалом. Напередодні матчу на Парк де Пренс пропонуємо вам ознайомитися з короткою, але цікавою історією протистояння цих команд у рамках головного єврокубку.

Як повідомляється, перша зустріч цих колективів відбулася у сезоні-2015/16, де обидва гранди грали в одному квартеті з донецьким Шахтарем. Ні ті, ні інші не втратили жодного очка в поєдинках із "гірниками" та Мальме, так що основна частина розбірок переносилася на очні зустрічі.

Там підопічні тоді ще Рафи Бенітеса взяли гору в запеклій боротьбі. Після досить нудних 0:0 у столиці Франції Реал зумів мінімально переграти команду Лорана Блана у рідних стінах завдяки голу Начо на 35 хвилині.

Сезон-2017/18, 1/8 фіналу

Через 2,5 роки шляхи Реала та ПСЖ знову перетнулися. Цього разу основні баталії розгорталися до 1/8 фіналу головного єврокубку. Після грандіозної контрольної закупівлі влітку 2017 року та нестабільності мадридців у чемпіонаті Іспанії саме парижани вважалися фаворитом того протистояння. На жаль, наявність Кіліана Мбаппе і Неймара у складі жодним чином не допомогло завоювати путівку до чвертьфіналу.

У першій грі на Сантьяго Барнабеу Париж навіть повів у рахунку зусиллями Адріана Рабьо, але перед самою перервою Кріштіану зрівняв рахунок, а наприкінці оборона гостей двічі дала збій, дозволивши Роналду і Марсело добути досить комфортну різницю перед матчем у відповідь.

ПСЖ цілком здатний був відіграти два м'ячі за підтримки рідних трибун, проте банда Унаї Емері видала досить посередню гру, закономірним підсумком якої стала розвинена Реалом перевага за підсумками двох зустрічей.

Сезон-2019/20, 1 та 5 тури групового етапу

Знову гурт, але цього разу явним тріумфатором у цій спарці вийшов не мадридський суперклуб, а паризький.

На Парк де Пренс "вершкових" чекав справжній холодний душ у вигляді розгрому від хлопців Томаса Тухеля без особливих контршансів на успіх.

У "відповіді" ж Реал зіграв уже набагато краще і заслуговував на перемогу, але ПСЖ вистачило двохвилинного відрізка активності у фінальній десятихвилинці, щоб зловити суперника, який трохи розслабився.

"ПСЖ" кілька днів тому здобув домашню перемогу над "Ренном". Єдиний гол уже у компенсований час забив Кіліан Мбаппе.

Парижани жахливо провели перший тайм, через що були освистані своїми вболівальниками, які також розмістили на трибунах не найприємніші для футболістів банери.

І після перерви команда справді почала грати помітно краще. Але, очевидно, «ПСЖ» банально не хотів напружуватися перед найважливішою зустріччю з «Реалом». Тим більше ситуація в чемпіонаті Франції цілком сприяє тому, щоб у деяких матчах економити сили.

Важливо відзначити інше. До майбутнього протистояння ПСЖ підходить майже в ідеальному складі. Зіграти не зможе лише Неймар. Хоча існує ймовірність, що бразилець опиниться у запасі.

«Реал», зважаючи на все, злегка видихнувся. На відміну від «ПСЖ», який уже майже гарантував собі перемогу у чемпіонаті, у «Мадрида» вся боротьба попереду. І всі матчі проходять у надзвичайно напруженій обстановці.

Минулої суботи "Реал" зіграв унічию з "Вільярреалом" - 0:0. А перед цим команда Карлом Анчелотті насилу виграла у «Гранади» (1:0).

Найбільш енерговитратним став матч з «Атлетиком» на Кубок Іспанії. І тут "Реал" програв. «ПСЖ» отримав добрий приклад, як треба діяти проти «Мадриду».

Великою проблемою для «Реала» у Парижі може стати відсутність Каріма Бензема. Наприкінці січня француз отримав невелике ушкодження. Іспанські ЗМІ наполягають на тому, що лідер "Реала" гратиме у столиці Франції, але рівень його готовності все одно залишається під сумнівом.