Симона Халеп виходить у другий раунд чемпіонату Дубая з Duty Free з тенісу

Жіночий турнір у Дубаї залишає кваліфікаційні змагання в стилі "гризти нігті"

ДУБАЙ: Дворазова екс-чемпіонка Симона Халеп у понеділок утримувала серйозний виклик у другому сеті від Елісон Ріске, щоб здобути перемогу з рахунком 6-2 6-4 і місце у другому раунді чемпіонату Дубая з безмитного тенісу.

У першому сеті здавалося, ніби Халеп збиралася здолати свою суперницю, коли вона вела вперед з рахунком 5-1, поступаючись лише одним очко під час подачі.

І хоча вона була вражена, коли вона виступала на сеті, вона не тільки утрималася від запізнілого виклику, але й зламалася від любові, щоб почати другий сет.

Коли Халеп потім повела 40-0 на подачі Ріске і вивела рахунком 3-0, здавалося, що матч швидко завершиться, але Ріске впорався, відбив вісім брейк-пойнтів, щоб утримати 2-1, а потім зробив два брейк-пойнти, щоб рівень 2-2.

Але американка не змогла прорватися далі, і Халеп виграла свій другий матч-пойнт.

«Ми бачили декілька чудових матчів, у яких навіть тим, хто раніше користувався великим успіхом у Дубаї, доводилося важко боротися, щоб вийти за межі першого раунду», – сказав Колм Маклафлін, виконавчий віце-голова та генеральний директор Dubai Duty Free.

«І наша дворазова чемпіонка Симона Халеп, і минулорічна фіналістка Барбора Крейчикова, чий успіх тут поставив її на шляху до 10 найкращих у світі, отримали серйозний виклик, і ми впевнені, що в найближчі дні ми побачимо ще багато цікавих баталій. ”

Крейчикова, яка посіла друге місце, була розтягнута Керолайн Гарсіа в кожному сеті, перш ніж здобула перемогу з рахунком 6-4 7-6.

Гарсія краще розпочала, вигравши свої перші дві подачі на коханні, а потім виграла перший брейк-пойнт у матчі і повела 3-1.

Але Крейчікова встояла перед раннім тиском, витримала подачу, а потім зробила брейк і повела 3-2, і цього було достатньо, щоб забезпечити їй перший сет.

Після обміну брейками, щоб почати другий сет, Крейчикова зробила брейк на лаві і повела з рахунком 3-2, але потім не змогла подати в матчі за рахунком 5-4, втративши свою власну подачу на любов, перш ніж домінувати на тай-брейку 7-0.

На відміну від боротьби Крейчикової, шостому посіву Іга Святек знадобилося всього 65 хвилин, щоб подолати іншу колишню фіналістку Дубая, посівку в 2018 році Дар’ю Касаткіну, з рахунком 6-1 6-2.

А колишня чемпіонка Петра Квітова завжди контролювала, перемігши Камілу Джорджі з рахунком 6-2 6-0.

Джессіка Пегула здобула перемогу з рахунком 6-4 6-4 над своїм дубайським партнером у парному розряді Корі Гауффом.

Обидва гравці намагалися отримати перевагу, але хоча 10 перерв на подачі свідчать про нестабільну битву, було багато чудових розіграшів, які забезпечували чудову розвагу.

Драма і невизначеність тривали до кінця, оскільки Пегулі довелося боротися з двома брейк-пойнтами, перш ніж здобути перемогу у своєму четвертому матч-пойнті.

Відбіркові раунди завершені, і Марта Костюк зіграє під першим посівом Ариною Сабаленко, Олена-Габріела Русе зіграє з третім посівом Паулою Бадосою, Катерина Сінякова зіграє з четвертим посівом і чинним чемпіоном Гарбіне Мугурузою, Маркета Вондроусова зіграє з фіналісткою Australian Open, Даніель Коллін Варвара Грачова грає Айлу Томлянович, а Даяна Ястремська протистоять Ірині-Камелії Бегу. Томлянович і Джил Тайхман отримали місця в основній сітці як щасливчики.

«Ми вітаємо тих, хто успішно пройшов кваліфікаційні раунди, щоб вийти в основну сетку», – сказав директор турніру Салах Тахлак.

«І хоча багато з них зіграли внічию проти грізного суперника, вони будуть черпати впевненість і натхнення з того факту, що вони вже вигравали матчі на цих кортах за останні кілька днів. З цієї причини жодне з посівів, з якими вони стикаються, не сприйматиме суперника легковажно».

Змагання WTA триватимуть до 19 лютого, а потім між 21 і 26 лютого турнір святкує 30-ту річницю турніру ATP Tour 500, коли перша ракетка світу Новак Джокович претендуватиме на свій шостий титул в Дубаї.

Чемпіонат Dubai Duty Free з тенісу належить і організований Dubai Duty Free і проводиться під патронатом шейха Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума, віце-президента та прем’єр-міністра ОАЕ та правителя Дубая.