Спорт Новини

Вболіваємо за наших! Валієва, Щербакова та Трусова у боротьбі за медалі

Росія (bbabo.net), - У четвер, 17 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні визначаться переможниця та призери у змаганнях одиночниць у фігурному катанні. У довільній програмі за олімпійські медалі боротимуться Каміла Валієва, Ганна Щербакова та Олександра Трусова.

Пряма трансляція виступів на телеканалі "Росія 1" розпочнеться о 13.00 за московським часом. За підсумками короткої програми лідирує неповторна Каміла Валієва, яка набрала 82,16 бала. Каміла зробила невелику помилку, але з урахуванням переживань, що обрушилися на неї, вона з виступом впоралася.

Зовсім трохи Валієвої програла чемпіонка світу Ганна Щербакова – 80,20 бала, яка відкатала свою програму без помилок. Ще одна росіянка – Олександра Трусова – посідає четверте місце – 74,60 бала. Її випередила японка Каорі Сакамото – 79,84 бала. З огляду на складну програму Трусової шанси на медаль у неї дуже високі.

Чи росіянки займуть усі три місця на подіумі? Відповідь на це запитання ми дізнаємось близько 17:00 за московським часом.

У довільній програмі візьмуть участь 25 спортсменок у 4 розминках – згідно з результатами першого виду програми.

Прикінцева розминка, в якій представлені всі три росіянки, розпочне виступ згідно з стартовим протоколом о 16:09. Трусова розпочне свій прокат 22-й о 16:25 за московським часом, а Щербакова та Валієва завершать турнір: Ганна вийде на лід о 16:41, а Каміла – о 16:49.

Повтор довільної програми фігуристок можна буде переглянути на каналі "Матч Країна" о 0:05 18 лютого.