Надаль утримує Медведєва, щоб вийти у фінал ATP Acapulco

Акапулько, Мексика: Рафаель Надаль у п'ятницю переміг Данила Медведєва з рахунком 6-3, 6-3, щоб вийти у фінал ATP Mexico Open і гарантувати, що росіянин не відсвяткує свій підйом на перше місце за допомогою трофея Акапулько.

Медведєв не зміг помститися за поразку від Надаля у фіналі Australian Open, де іспанець переміг з двох сетів до тріумфу в п'яти та завоював рекордний 21-й титул Великого шолома в одиночному розряді.

Але 26-річний росіянин покидає Мексику, знаючи, що в понеділок стане номером один у світі. Його запевнили, що він досягне вершини, коли сербська зірка Новак Джокович впав у чвертьфіналі в Дубаї в четвер.

Надаль підніс свій ідеальний рекорд 2022 року до 14-0, але це було не так просто, як міг би припустити рахунок.

Він провів перший сет, не зіткнувшись з брейк-пойнтом, і збив Медведєва у першій грі другого.

Але 35-річний п’ятий номер світу потрапив у біду в четвертій грі, відбив чотири брейк-пойнти, щоб зберегти свою перевагу.

Медведєв знову штовхнув його в шостій грі марафону, але не зміг реалізувати жодного зі своїх семи брейк-шансів.

Подовжуючи матч з рахунком 5-3, Медведєв вивів 40-0, перш ніж низка помилок, включаючи його сьому подвійну помилку в змаганнях, дала Надалю початок і дозволила йому завершити матч на другому матч-пойнті.

У суботньому фіналі Надаль зустрінеться з Кемероном Норрі, який збільшив свою переможну серію до восьми матчів поспіль, здобувши перемогу над Стефаносом Циціпасом з Греції з рахунком 6-4, 6-4.

Британка Норрі, яка займає 12-е місце в рейтингу, яка завоювала трофей на Делрей-Біч минулого тижня, перервала в дев’ятій грі кожного сету і спокійно подала їх.

Циціпас, який дійшов до фіналу в Роттердамі на початку цього місяця, не пропускав жодного сету протягом усього тижня, поки не зіткнувся з британцем у формі, який зіткнувся лише з одним брейк-пойнтом у матчі.