Прем'єр-ліга: дужка Гаррі Кейна допомагає Тоттенхем Хотспур розгромити Евертон з рахунком 5-0

Гаррі Кейн двічі забив, коли "Тоттенхем Хотспур" вийшов на три очки поза четвіркою лідерів, отримавши найбільшу перемогу в сезоні, перемігши "Евертон" з рахунком 5:0 у понеділок у Прем'єр-лізі.

«Шпори» вийшли вперед на 14-й хвилині, коли низький пас Райана Сессеньона Майкл Кін повернув у власні ворота.

Менш ніж через три хвилини Сон Хен Мін зробив рахунок 2:0, отримавши пас Деяна Кулусевського і пробив повз Джордана Пікфорда.

Кейн забив гол після пасу Метта Доерті на 37-й хвилині, а вихідний у перерві Серхіо Регілон забив четвертий гол для Шпор менш ніж через хвилину після його введення.

Кейн зробив рахунок 5-0 на 55-й хвилині блискучим кутовим залпом від довгого пасу Доерті, і Пікфорду довелося зробити розумний сейв, щоб зупинити заміну Стівена Бергвійна, додавши шосту.

«Шпори» залишаються сьомими, але тепер мають 45 очок.

Третя поспіль поразка означає, що "Евертон" залишається 17-м з 22 очками, що на одне очко вище зони вильоту.