Прем'єр-ліга: хет-трик Кріштіану Роналду допоміг МЮ здобути перемогу над Тоттенхем Хотспур з рахунком 3:2

Кріштіану Роналду відповів на всі запитання про його постійну цінність для Манчестер Юнайтед, зробивши чудовий хет-трик, щоб забезпечити перемогу над Тоттенхем Хотспур з рахунком 3-2 у розважальному матчі Прем'єр-ліги в суботу.

П’ятиразовий володар «Золотого м’яча» очолив переможця за дев’ять хвилин до часу, перш ніж його негайно зняли під екстатичні вітання. Це був 807-й гол у його кар'єрі, який претендує на рекорд найкращого бомбардира за всю історію професійного футболу.

Коли весь стадіон скандував «Viva Ronaldo», атмосфера на «Олд Траффорд», яка пережила невтішний сезон, повернулася до п’янких вересневих днів, коли форвард двічі забив «Ньюкасл Юнайтед» після повернення до клубу.

Результат переміщує «Юнайтед» на два очки вище «Арсеналу» і повертається на четверте місце, хоча «каноніри» мають чотири гри в запасі, починаючи з недільного домашнього матчу проти «Лестер Сіті».

Експерти, як і колишній капітан Юнайтед Рой Кін, сумнівалися, чи дійсно Роналду отримав травму через поразку від лідера Прем'єр-ліги з рахунком 4:1, а його рішення повернутися до Португалії на реабілітацію також викликало питання.

На запитання перед грою з «Тоттенхемом», чи задоволений Роналду своєю ситуацією, Рангнік відповів: «Я не знаю. Я не питав його, чи щасливий він у Манчестері та в цьому клубі».

Але те, як команда святкувала його голи, а також вираз рішучості, майже злість на обличчі 37-річного Роналду після кожного голу, було зрозумілим сигналом.

«Всі знають Кріштіану – про нього не треба говорити. Це те, що він робить. В останній грі він не грав, але повертається і забиває три м’ячі. Всі задоволені", - сказав півзахисник Поль Погба.

«Роналду був блискучим. Я думаю, що це все, що нам потрібно – реакція. Ми забили красиві голи. Навіть коли ми пропустили гол, ми повернулися і знову забили. Сьогодні знову був менталітет.

Роналду вивів «Юнайтед» вперед на 12-й хвилині вражаючим вибухом з дальньої дистанції понад 20 метрів після того, як він отримав розумний удар від Фреда.

Але пенальті Гаррі Кейна зрівняв Шпори на 35-му, після того, як навес Деяна Кулусевського вразив руку Алекса Теллеса.

Однак через три хвилини форвард Португалії відновив перевагу «Юнайтед», забив гол після того, як Джейдон Санчо зламав пастку поза грою і поставив Роналду низьким пасом.

"Тоттенхем" відновив паритет на 72-му заліку капітана "Юнайтед" Гаррі Магуайра, який невдовзі відбив низький пас Серхіо Регілона повз Давида Де Хеа.

Але Роналду, який двічі перевіряв воротаря Уго Льоріса після перерви, вирішив боротьбу потужним ударом головою з кутового Алекса Теллеса.